Halászin járt a 7. osztály – Határtalanul

2023. március 31-én a Határtalanul pályázat kötelező előkészítő 3 óráját Halászin tartottuk meg, ugyanis – egy együttműködési szerződés keretében- a halászi hetedikesekkel utaztunk a Felvidékre. Az ottani két hetedik osztály hívott meg bennünket, hogy a gyerekek a kirándulás előtt megismerkedjenek egymással. Mindkét iskola diákjaitól gyönyörű előadásokat hallottunk, és áttekintettük képes beszámolókkal a kirándulás helyszíneit. Molnár Gábor tanár úr mutatta be a miklósi iskolát képes vetítéssel, és a gyerekek nagy örömére az utazással kapcsolatban Kahoot kvízzel készült. Végül sétáltunk a csodálatos halászi Duna-parton.

Köszönet a halászi iskolából Cseri Éva és Janik Mónika tanárnőknek és Nagy György tanár úrnak a szíves vendéglátásért.

Mihály Gyöngyi osztályfőnök

Posted in Határtalanul, Hírek.