Idegennyelvi olvasásverseny iskolánkban

2023.04.04-én régóta dédelgetett álmom vált valóra, hiszen végre megszervezhettük az első olyan idegennyelvi versenyt, mely nem arról szólt, hogy előzetesen információkat gyömöszölünk a gyerekek fejébe, majd számon is kérjük azokat, hanem külön felkészülés nélkül, „csak lazán” el kellett olvasni angolul, ill. németül egy pár mondatból álló szöveget. Nagy volt az érdeklődés, iskolai szinten 56 résztvevőt hallgattunk meg. Mindenki sikeresen teljesítette a feladatot. 2 kategóriában hirdettünk győzteseket idén. Jövőre szeretnénk a környékbeli iskolákat is meghívni, hogy szélesebb körben is megmérettessük magunkat. Ezúton is köszönöm az iskola támogatását, hogy hagyományteremtő szándékkal el tudtuk indítani ezt a nem hagyományos versenyt.

Eredményeink:
Angol I. kategória