Anyáknapja

Május első vasárnapja az ÉDESANYÁKÉ. Iskolánk hagyománya szerint az 1. osztályosok köszöntik fel az édesanyákat, nagymamákat tiszta szeretettel és a május virágaival. Idén is így történt. Május 6-án, pénteken 17 órakor tartottuk az anyák napi ünnepségünket az iskola aulájában. Nagy izgalommal készültünk erre a napra. Titkolózva köszöntő verseket, dalokat tanultunk. Az ünnepélyen először a gyerekek táncoltak, majd polgármester úr köszöntő beszéde következett, azután újra a kis diákjaim szerepeltek. Az előadás alatt az anyukák és nagymamák szeméből a boldogság könnyei csordultak ki. Nagyon megható volt nekik látni és hallani a gyermekeiket, unokáikat, akik szebbnél-szebb versekkel, dalokkal mutatták ki szeretetüket. A műsor végén a gyerekek halk zene alatt boldogan adták át a virágot az anyukájuknak.

Rózsáné Steininger Anikó
osztályfőnök