Gyermekagykontroll tanfolyam iskolánkban 2024.

Használd ki az elméd erejét!

Ismét sikeres volt az iskolánkban a gyermekagykontroll tanfolyam

2024. január elején, már második alkalommal agykontroll tanfolyamon vehettek részt iskolánk tanulói Kovács Erika gyermekagykontroll oktató segítségével. Idén hat diák és három szülő élt e nagyszerű lehetőséggel.

Az agykontroll egy olyan, vallásoktól és ideológiáktól független, tudományos és jól belátható alapokon nyugvó módszer, amelynek célja, hogy gondolataink erejét saját javunkra tudjuk fordítani, amely által akár meg is változtathatjuk saját életünket.

A kétnapos képzésén rendkívül sokféle tudás, képesség, készség birtokába jutottak most is az érdeklődők. A tanfolyam résztvevői többek között megtanultak ellazulni, amely a feszültség levezetésének leghatékonyabb módja. Megtanulták és megértették azt is a jelenlevő gyermekek, hogy milyen fontos szerepet játszanak életünk alakulásában a kimondott szavak és gondolatok. A diákok elsajátíthattak néhány hasznos és praktikus problémamegoldó technikát is. A gyermekek megismerték az úgynevezett pozitív gondolkodást, amely segít céljaink elérésében, az értékek felismerésében és a mentális energiák mozgósításában.

Zárásként röviden talán így fogalmazhatok: a tanulóink a kétnapos kurzuson megtanultak felelősséget vállalni önmagukért.

Frühwirth Ildikó
innovátor-fejlesztő mesterpedagógus