Határtalanul kirándulás záró projekt

2023. május 31-én 32 diák és 3 kísérő tanár érkezett Halásziból Mosonszentmiklósra a 7. osztály meghívására. A Felvidék kirándulásunk kötelező pályázat záró programjait tartottuk meg az iskolában. Videós összefoglalóval elevenítettük fel a szép emlékeket. A győztes útinaplók zsürizése következett. Lőrincz Eszter és csapata 3. helyezést értek el igényes munkájukkal. A Felvidék kvízben Raczenböck Balázs ,Salamon Noel és Nagy Ferenc elsők lettek. Közösen elénekeltük a Nélküled című dalt. Közben az iskola zöld területén szorgos kezek munkájával főtt a nokedlis paprikás krumpli, amit a gyerekek jó étvággyal el is fogyasztottak. Limonádé bár is üzemelt. Foci, kosárlabda,tollaslabda, boxolás, teqball és kötélhúzás színesítette a programot. /Másnap közösségi nevelés órán morzsaparti keretében minden elfogyott./Köszönöm a hetedikes Szülők felajánlásait. Gábor bácsinak a kahoot kvízt, amit a gyerekek nagyon élveztek. Zsolti bácsinak az üst és a sörpadok kölcsönkérését, szerelését. Polgárőrségnek, hogy rendelkezésünkre bocsátották. Erzsi nagymamának a szakácsnő szerepet, Bettina anyukának a galuskát. Maricának a limonádé báros közreműködést. Takarító néniknek a segítséget. Sok ilyen jól sikerült programot kívánok Mindenkinek!

Mihály Gyöngyi osztályfőnök

Posted in Határtalanul, Hírek.