Széchenyi nevét viselő iskolák találkozója

Régi hagyomány, hogy tavasszal, gróf Széchenyi István halálának évfordulóján a megyében található, a Széchenyi nevét viselő iskolák találkoznak egymással.

Idén a Csornai Széchenyi István Általános Iskola adott otthont az egész napos rendezvénynek. A megemlékezést követően hét iskola csapata mérte össze tudását egy játékos vetélkedő keretében. A finom ebéd elfogyasztása után egy sportvetélkedő következett.  Délután a Csornai Premontrei Apátságba kalauzoltak el bennünket, ahol megismerhettük az apátság történetét.  Nagyon jól éreztük magunkat.

A miklósi csapat a 2. helyezést érte el. A csapattagok: Földi Erika, Horváth Noel, Móricz Petra, Raczenböck Balázs, Riedl Bernadett, Spadaro Bruno, Tóka Fanni.

Molnár Gábor